1 / 1
Потребен возач за Меѓународен транспорт
По Договор
14.05.2022 19:16

Штип / Штип

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Потребен е возач за меѓународен транспорт.
Возачот треба да има: сертификат за управување со возило, дозвола со Ц и Е категорија, минимално искуство,психо-физички да е стабилен и да има желба за работа.Пожелно е возачот да е од Штип или околните градови или населени места.Заработката е солидна, плаќање редовно после секој извршен налог.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
070346688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам