1 / 6
NAKAMICHI TA-3E Stereo Receiver Stasis Made in JAPAN SSSS
300 €
Цената е фиксна
01.09.2022 09:50

Кисела Вода / Скопје

1. NAKAMICHI TA-3E Stereo Receiver Stasis Made in JAPAN, ZA VISTINSKI POZNAVACI odlicno socuvan,bez dalecinsko 2x75 W na 8Ω ,dimenzii 430 x 100 x 370mm, tezina 11kg..................cena 300 eur (fiksno) bez nikakvi zameni i pazarenja okolu cenata. Vidi originalni fotografii.
ZA DA GI VIDITE SITE MOI OGLASI, VO PROZORCETO ZA PREBARUVAWE ISPISETE.........SSSS.>>>>>>>Барај

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам