1 / 9
APARAT ZA KRVEN PRITISOK SO ZIVA
1.400 МКД
17.06.2022 08:49

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

Epiphone
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам