1 / 12
Најнови МАПИ за сите видови GPS НАВИГАЦИИ
По Договор
31.07.2021 20:59

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди:

✅🚩👉 Инсталација на најновите 🌍 мапи и софтвер за 🛰️ GPS навигации 🛰️ од брендовите на GARMIN, Pioneer, Terrabyte, Navigon, Becker, North Cross, Prestigio, GoClever, Manta, BlueBerry, Blaupunkt и сите други кинески навигации.
За сите видови навигации нудиме инсталација на специјализиран 🚗 автомобилски, 🚚 камионски и 🚌 автобуски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н.
----------------------------------------------------------------------------------------------

✅🚩👉 Инсталација на професионална 🛰️ навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за 🚗 автомобили, 🚶🏻пешаци, 🚌 автобуси 🚍 и камиони 🚚. Подесувањето за 🚌 автобус и 🚚 камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н.
НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!!
----------------------------------------------------------------------------------------------

✅🚩👉 Мапи и софтвер за фабрички навигации на 🚗 автомобили, од брендовите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и.т.н.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Повеќе информации на 💻 www.facebook.com/mapizagps 💻
Контакт: 📞 078/475-662 📞
Работиме секој ден од ⌚️ 09:00 до 19:00 ⌚️.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Се продава од:

facebook.com/mapizagps/
ул. Методија Шаторов Шарло бр.17
Потврден огласувач
078475662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам