1 / 2
Мечкин гел балсам со алпски билки- 250 мл Феноменален ефект
570 МКД
Цената е фиксна
07.05.2022 18:54

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Феноменален ефект на традиционална германска формула против болки со силен затоплувачки ефект!

Состав: екстракт од нане, црвени листови од лоза, еукалиптус, жен-шен, камилица, маточина, ајдучка трева, бела имела, анасон, хмељ, валеријана, камфор.

Дејство: Моќен загревачки гел-балсам кој обезбедува пријатна и смирувачка топлина при болки во грбот, мускулите, половината и уморните екстремитети. Погоден е за масажи. Ја смирува болката и напнатоста, ја подобрува подвижноста на зглобовите и ја стимулира периферната циркулација. Исто така погоден е за смирување на артритични и реуматични болки. Мечкиниот гел балсам делува брзо и ефикасно!

Важно! Да се нанесе тенок слој врз здрава кожа. да не се нанесува врз иритирана и оштетена кожа, заради неговиот моќен загревачки ефект!

Пакување 250 ml
Код: 51219
Цена: 570 den

Контакт: 075 522 181, 078 610 785

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
078610785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам