1 / 7
INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE JUKI
1 €
20.06.2022 16:02

Штип / Штип

Se prodavaat industriski masini za sienje juki 100 parcinja i golem izbor na inventar za konfekcisko proizvodstvo.

1. endlarici JUKI MO 3616, MO3716 DD6 300, MO6716 SFF 40H, MO 804
2. kopcarki JUKI MB 373
3. rupicarki JUKI LBH780
4. iglen transport JUKI DLN5410N
5. obrezivacki JUKI DLM5200N

Informacii na telefon 070 264 200

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Бритекс
Железничка ББ
Потврден огласувач
070/210-431 070/264-200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам