1 / 6
ORIGINALNI CELICNI LISICI ZA VRZUVANJE
1.100 МКД
08.05.2022 13:15

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI LISICI ZA VRZUVANJE (SO LANEC I DVA KLUCA).
-VO KOMPLET SO FUTROLA !!!
SAMO ZA VOZRASNI !!!

Категорија: Продавници, Трговија / Надзор / безбедност

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071-580-260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам