1 / 4
NOV ZENSKI KOZEN MANTIL MONA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 16:33

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили

Големина:

M

Боја:

Кафена

KONTAKT TEL. 075 232-616
075 232-616
075 232-616

SE PRODAVA nov zenski mantil, kupen od MONA.

Golemina M, cista teleska koza.

Mantilot e prekrasen, i e odlicna moznost za podarok ili licna upotreba za sekoja zena.

Go dobivate po prepolovena cena od salon poradi pregolem obem na garderoba.

Edinstvena i nepovtorliva prilika
da nosite kvalitetno i brendirano parce obleka, pobrzajte !

KONTAKT TEL. 075 232-616
075 232-616
075 232-616

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

BlueSky Ltd
Потврден огласувач
075223183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам