1 / 9
DASKI ZA KARATAVAN
10.500 МКД
24.03.2023 21:15

Велес / Велес

dimen 1100 mm dolgi cena 10500 den m3

1150 mm dolgi deb 18mm cena 10500 d m3
2050 mm dolgi deb 18mm cena 10500 den m3
Debelina 2.2 mm dolzina 1100mm;1150mm; 1500 mm 1600mm 10500 den
Debelina 2.2 dolzina 2200 3200 mm mm cena 10500 den

———-070561555Gjoshe———-
Cenite bez prevoz.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
071514444
070561555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам