1 / 6
Akreditirana labaratorija za vagi,vaga(Вага,ваги)ВАГАР ГАПЕ
1 €
02.12.2022 09:25

Прилеп / Прилеп

АКРЕДИТИРАНА ЛАБАРАТОРИЈА ЗА МАСА (ВАГИ ) КЛАСА II,III,IIII до 50 000 kg. СПОРЕД СТАНДАРДОТ
MKC EN ISO 17020:2012,Tip:C е акредитиран од Иститутот за акредитација на Република Македонија со број на (испекциското тело за ваги) - ИТ - 100
PRODAZBA,Servis na site vidovi na vagi,priprema i verifikacija (bazdarerene) vo dogovor so BIRO ZA METROLOGIJA_Skopje na site vidovi na vagi .
Vo celata drzava na lice mesto i po ekstra ceni.
Vi blagodarime na doverbata.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од: Претпријатие

Вагар Гапе Диме Дооел
Потврден огласувач
070308289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам