1 / 6
DIGITALEN LED TERMOMETAR SO SONDA OD -40 - 110C
600 МКД
Цената е фиксна
18.01.2023 07:51

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM DIGITALNI TERMOMETRI SO LED SVETLOSEN LCD DISPLEJ UGRADEN SO 2M SONDA POVEKENAMENSKI SO OPSEG NA MERENJE OD -40 DO 110C. NA 220V i 12v TERMOMETAROT E GOLEM I PREGLEDEN I PRECIZEN ZA VRSENJE MERENJE NA REZNI RABOTI I NAMENI KAKO VO GRANA,FRIZIDERI I LADILNICI,GREJNI TELA,MAGACINSKI I KANCELARISKI PROSTORII,SKLADOVI,ODGLEDUVACNICI NA PECURKI,ORANZERII,FARMI,I VO DRUGI RAZNI OBLASTI I INDUSTRII, SPECIFIKACII: Спецификации: Боја: црна Дисплеј: LED екран Мерен опсег: -40-110 степен Резолуција : 0,1 Точност: +/- 1 степен на енергија: AC 220V ± 10% сензор: NTC сензор Жица: 2m Потрошувачка на енергија: ≤3W работна температура: -10-60 степен на работна влажност: 20-85% Големина: 6.2 * 3.2 * 3.2cm Тежина: 48g. вршам достава секој ден во секое време низ цела македонија преку карго експрес или брза пратка. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

MOTORCE ZA INKUBATOR ZA VRTENJE NA JAJCA

800 МКД

DIGITALEN TERMOMETAR SO SVETLOSEN LCD DISPLEJ ZA KOMJUTER

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам