servis prodazba i montaza na satelitski anteni i DRIM-BOX I
1 МКД
Цената не е фиксна
22.06.2022 13:36

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Servis prodazba sering i sve sto e potrebno za satelitski anteni i DRIM-BOX071-326-103:075-273-153

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се бара / Можна е замена од:

vlatko
Потврден огласувач
071326103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам