1 / 10
ДРОБИЛИЦИ,ДРОБИЛКИ,DROBILICI,DROBILKI
50.000 МКД
30.01.2020 16:17

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА ДРОБИЛИЦИ ЗА ПОВЕЌЕ НАМЕНИ ЗА БРИКЕТИ,ПЕЛЕТИ,ПЕЛЕВИНА ,СЛАМА,ПЧЕНКА И ДР. ,ДРОБИЛИЦИТЕ СЕ НА СТРУЈА И БЕНЗИН.
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 071 367 690

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

AGROTEHNIKA - ISTOK
Потврден огласувач
071367690 077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам