Vrabotuvanje Vodoinstalatet
20.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 06:28

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Vrabotuvame vodoinstalateri so rabotno iskustvo za rabota vo Skopje i nadvor od Skopje
Pocetna Plata 20.000denari na neopredeleno vreme
Pomosnik 15.000den.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
075262276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам