1 / 2
HTZ KOMBINIZON
1.200 МКД
26.05.2022 13:27

Кисела Вода / Скопје

HTZ
GALER -GILARDINI
italijansko poteklo
sostav 35% pamuk i 65% poliester
INFOR.NA TEL.070/577-553

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Останато

Се продава од:

RISTE
Потврден огласувач
070577553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам