1 / 9
Dusek Duseci - EKSTRA CENI
1 €
10.05.2023 10:01

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
НовAnti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni

Prodavame visoko kvalitetni duseci, po navedenite dimenzii i dimenzii po naracka

*** Vo galerijata so sliki gi imate modelite i sostavot na istite ****

190x90
190x80
200x90
200x80
190x140
190x160
190x180
200x140
200x160
200x180

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070341321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам