1 / 12
MASKI TASNI OD CISTA KOZA
1.300 МКД
04.10.2021 12:22

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI MASKI TASNI OD CISTA TELESKA KOZA
UBAVO IRABOTENI I MODERNI, SO NEKOLKU PREGRADI I DZEPOVI I UBAV ELEGANTEN KAIS.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

Се продава од:

Laser
Потврден огласувач
075248405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам