1 / 5
GUMI 315/22.5/70
По Договор
16.08.2022 08:11

Битола / Битола

GUMI 315/70/22.5- 40 %
385/65/22.5- 40 %
445/45/19.5- 40%

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од: Претпријатие

PALAMIDA EKSPRES
PECO BOZINOVSKI 11 7000 BITOLA
Потврден огласувач
070207806 076614091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам