1 / 8
POTENCIOMETAR AC 220V 4000W REGULATOR NA ELEKTROMOTOR ,GREAC
800 МКД
Цената е фиксна
05.06.2023 10:06

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 4000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZI NA ELEKTROMOTOR ,GREAC,SIJALICA ILI NESTO DRUGO STO VI E POTREBNO ZA REGULACIJA NA NAPONOT.
Спецификации:
Работен напон: AC 220V
Максимална моќност: 4000W (поврзан резистивни оптоварување)
регулација на напон: AC 0-220V, почни од AC 10V
Димензии: 89 (L) x 59 (W) X38 (В) mm
Заштита: Анти-скок, пренапони, РК апсорпција (КЕМ)
Нето тежина: 147g
тежина: 167g. - PRAKAM PO KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

TERMOMETAR ANALOGEN ZA PECKI ILI PECENA HRANA DO 300c

1500 МКД

POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V - 24V 8A

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам