1 / 2
ВАГА 500 КГР, ЛИБЕЛА ТОВАРНА ТЕХТНИК ЦЕЉЕ СЛОВЕНСКА
По Договор
21.12.2021 15:24

Кочани / Кочани

СЕ ПРОДАВА ВАГА 500 КГР, ЛИБЕЛА ТОВАРНА ТЕХТНИК ЦЕЉЕ СЛОВЕНСКА, ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА, БАЖДИРАНА. ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од: Претпријатие

ЕВРО ПРОЕКТ
Потврден огласувач
070213354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам