1 / 3
Грејач Grejac Inkubator Инкубатор
300 МКД
Цената е фиксна
12.09.2022 08:47

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Prodazba i proizvodstvo na grejaci za inkubatori po vasi standardi i dimenzioniranja.
od 100w do 300w

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Digital Elektronik
4-ти јули бб
Потврден огласувач
078234525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам