1 / 6
Pioneer Cdj ( 100, 200, 400, 800 ) MIxeti:Berhinger, Ecler..
1 €
19.05.2022 09:11

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam Cdj 100, 200 , 400 , 800 po mnogu povolni ceni, isto taka i dj mixeti ecler, berhinger...

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Mile Krstevski
Потврден огласувач
070275185
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам