1 / 9
STIROPOR
185 МКД
26.09.2022 17:40

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

GOLEMA AKCIJA vazi za komplet materijal nad 80m2
5cm 188den m2 tip F
8cm 300den m2 tip F
10cm 375 den m2 tip F


lepak siv extra stirokol 25kg 210 den mk
lepak bel extra stirokol 25kg 240 den
lepak siv bekament 25kg 300 den srb
lepak siv weber 250 den
Lepak bel weber 275 den
Abrib vo kanta 1250 den

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

oki
Потврден огласувач
077764777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам