1 / 3
Екстерен DVD читач(режач) SAMSUNG SE-S184
2.500 МКД
Цената не е фиксна
02.08.2020 19:13

Прилеп / Прилеп

Екстерен ДВД читач(режач),за професионална работа,неупотребуван

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
077891751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам