1 / 3
OBREZIVACKA JUKI
300 €
Цената е фиксна
10.08.2022 17:27

Штип / Штип

SE PRODAVA OBREZIVACKA JUKI DLM 5200 N (SECE I SIE ) VO ODLICNA SOSTOJBA

INFO NA TEL 070 264 200

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Бритекс
Железничка ББ
Потврден огласувач
070/210-431 070/264-200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам