1 / 2
PERLI, MONISTA ,SHAMOTNI
350 МКД
Цената не е фиксна
17.05.2022 14:14

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

PERLI, MONISTA SHAMOTNI ZA IZOLACIJA ZA ELEKTRICNI GREACI.I IZVODI, NA GREACI.

SE PRODAVAAT NA KG.

inf, na tel 075 465 868

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070795585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам