1 / 5
Se prodava plac so vikendica vo selo trubarevo
25.000 €
45.000 €
Денес 08:37

Гази Баба / Скопје

Квадратура:

900 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Делумно

placot e okolu 900 kvadrati,
za podetalno info javete se
zemjishteto e pogodno za zemjodelie

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
071508779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам