1 / 4
TERMO 6
5.000 МКД
28.01.2023 13:02

Куманово / Куманово

TERMO 6
ispravno vo dobra sostojba
info. na tel. 077/576-831
info. na tel.077/576-831
info. na tel.077/576-831

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077 576-831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам