1 / 12
Betonski elementi
3.900 МКД
06.04.2022 07:49

Куманово / Куманово

Prvata slika 4000 den a drugite primeroci se 3500den betonski primeroci so ekstra kvalitet.Proizvodite se od Grcija i odi po naracka.Ednas vo tekot na nedela se nosat narackite.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Dragan
Milan Lisica br12
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам