1 / 12
Betonski elementi 2
1 МКД
09.08.2022 08:02

Куманово / Куманово

Cenite pocnuvaat od .Betonski elementi so ekstra kvalitet,Proizvodite se od Grcija i odi po naracka .Ednas vo nedela se nosat , Za povece informacije 078535488 Dragan

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Dragan
Milan Lisica br12
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам