1 / 1
Proizvodstvo na drveni paleti
1 МКД
30.09.2021 19:40

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo na site vidovi drveni paleti po vasi dimenzii i kvalitet.
Kontakt:
Vasil tel.076/482-303

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
078/203-755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам