1 / 12
HTZ-rabotna obleka
По Договор
24.06.2022 10:02

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Rabotna obleka i oprema.
Roba od lager.
Velicini od 48 - 58.
Kontakt Biljana - 078-344-500
Email: dimovbiljana@gmail.com

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Останато

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
078344500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам