1 / 6
---X-BASS .SOLAR HOME LIGHTING SISTEM----
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 11:46

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nemate struja eve resenie
Pogodno za mnogu raboti
Kampuvanje
Lov, ribolov,kampuvanje.
Planinarenje.zabavi.vikendici
Mnogu opcii poseduva
usb
sd
Bluetooth

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Се продава / Можна е замена од:

$$$...GORAN.....$$$
Потврден огласувач
078678755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам