1 / 9
Panasonic телефони
800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2021 10:45

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Безжичен и класичен во многу добра состојба како на слика

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам