1 / 1
Urban Behaviour (UB) parfemi
654 МКД
24.06.2021 20:25

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изразете ја Вашата индивидуалност со парфемите UB Women and Men Premium Collection - 50 ml.
Подарете од срце! Подарете од љубов! Изберете парфеми од големата палета на прекрасните мирисни ноти со 22% парфемско масло за женски и 18% парфемско масло за машки парфеми. Преку 120 различни парфемски композиции!
Изберете за подарок
Повеќе информации на следен линк:
http://zdravje-ubavina.mysite.com/ub_parfums.html

моб. 078 610 785, моб. 075 753 057

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Парфеми и мириси / Женски Парфеми

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
078610785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам