1 / 12
iverka lesonit spert ploci
300 МКД
23.05.2023 21:28

Велес / Велес

iverka tabli 2000 ×1000 mm 10mm deb parce 350 den
lesonit tabla 2000 1000 deb 4 mm cena 120 den
tel071 514444

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
071514444
070561555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам