1 / 9
Multifunksional Separator za LCD iphone, samsung
390 €
Цената не е фиксна
26.11.2021 09:29

Струга / Струга

Multifunksional Separator za lepene i odlepene LCD iphone, samsung i site drugi
goleminata 350 x 350 mm
1 x LCD Separator 220V/110V
1 x UV Lamp 48W 220V/110V
1 x Silikon
1 x zica
i site kallapi za razlicni modeli

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Мобили телефони

Се продава од:

oops5.com
struga
Потврден огласувач
070244839
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам