1 / 2
Бакарни казани од 80 и 120 литри
110 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2023 14:43

Карпош / Скопје

Продавам бакарни казани со ногарки, неоштетени, калаисани, домашно /македонско/ производство, цена на еден е 110 еур

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Миле
Потврден огласувач
071547872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам