1 / 12
OTKUP NA OSTETENI HAVARISANI VOZILA
1.000 €
Цената не е фиксна
05.08.2022 10:06

Гази Баба / Скопје

OTKUP NA
HAVARISANI
UDRENI
OSTETENI
OPOZARENI
TUMBANI

PONUDETE VOZILO
PLAKANE VEDNAS

071-273-263
078-273-263
076-273-263

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од: Претпријатие

zlatko
Потврден огласувач
078273263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам