1 / 2
Apostolki
69 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.10.2019 08:15

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Prodavam okolu 600 para apostolki, ima vo 3 boi i velicina od 36/ 37 do 45.
mozna e i zamena za telefon, skuter ili drugo, zivotni,ponudete slobodno prifakjam sekakva zamena.
vlecki, jadranki, apostolki, samsung, mobilen, skuter, zivotni, ptici, pcenka, jacmen

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Blagoj
Потврден огласувач
077888329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам