1 / 5
2008 Kawasaki Ultra 250x
9.500 €
23.06.2022 15:53

Охрид / Охрид

2008 Kawasaki Ultra 250x so nov motor, nov supercharger i hrom perka. 9500 evra mozna e i zamena.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава / Можна е замена од:

...
Потврден огласувач
+38974244159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам