1 / 7
Pojacalo, Tuner, Deck, Cd-player, Dvd, Zvucnici
990 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 23:37

Гостивар / Гостивар

Pojacalo Yamaha, Tuner Sony, Deck Aiwa, Cd-player Sony, Dvd Lg so Zvucnici 5+1, Zvucnici Carwin-Vega 2 kom, Video Recorder Panasonic.
Se prodavaat samo komplet !

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078244000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам