1 / 2
Aronija - plodovi
1 €
30.11.2022 18:43

Битола / Битола

Prodavam golema crna aronija kolicina okolu 2000 kg. Tel.076 485 708 i 070 886 171 Bale

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

bale
Потврден огласувач
070886171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам