1 / 12
KONTEJNERI VIKENDICI KUKICKI BARAKI GARAZI KIOSCI SENVICARI
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 22:58

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVO OD KEN PANEL VIKEND KUKI DRVENI EKSTRA PROIZVOD PO EVROPSKI STANDARDI KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI MODELI I SEKOJA DIMENZIA NA MONTAZNI PROIZVODI I GI IMAME NA LAGERPOVELETE KAJ NAS KE SE DOGOVORIME PROIZVODOT IMA I SERTIFIKAT ZA POJSE IFORMACII JAVETESE NA 070706 1616 078360713 WWW.KENPANEL.MK

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам