1 / 12
INSTALIRANJE NA NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII EKSTRA CENA
300 МКД
Цената е фиксна
01.10.2022 17:14

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

INSTALIRANJE NA NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII I RADIA KINESKI ANDROID RADIA I MOBILNI TELEFONI OD SLEDNITE VIDOVI:
LANDROVER 2021 GODINA
GARMIN 2022 godina
MEDIATEK PIONEER IGO 2022 godina
IGO MAPI 2022 godina
NAVIGON MAPI 2022
SITE KINESKI NAVIGACIi
I MOBILNI TELEFONI STO RABOTI BEZ KORISTENJE NA INTERNET

MOZNO E INSTALIRANJE NA LICE MESTO.

MOZNO E DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA PO BRZA POSTA..

Категорија: Компјутери / Софтвери / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071853666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам