1 / 5
HOHNER DELUX ELECTRONKA
500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.10.2022 12:47

Штип / Штип

HOHNER DELUX ELECTRONKA so 1000 kombinacii na tonovi i 5 Bas i ritam Gitarski kombonacii.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070 914 814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам