1 / 12
velosiped od najmal do najgolem
1 €
Цената не е фиксна
170 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.12.2022 10:28

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

10 "

Mondial 26ka.shimano deore lx 21 brz i Drzac za velosipedi donesen od Germanija imformacii 070545420

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

dejan
Потврден огласувач
070545420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам