Logo

Крема од пчелин восок - pcelin vosok

Број на оглас: 2603959 | Објавен на: 05.11.2019, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на лице

Вид на оглас: Се продава


Природна органска крема од пчелин восок, шеа путер, мед, прополис, кантарион, невен, бадем, маслинка, кокос, лаванда и Е-витамин. Кремата е за сите типови на кожа а помага при испуканост на кожата, дерматити, псоријаза, себореа, изгореници и др. Може да се користи на раце, лице, тело и нозе, за здрава и оштетена кожа. Восокот е од сопствен пчеларник.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Jane

Потврден огласувач