IZDAVAM MEREN PUNKT SO BAZDIRANA VAGA
По Договор
11.05.2022 19:21

Неготино / Неготино

Se iznajmuva meren punkt so bazdirana vaga za merenje na grozje i za drugi nameni.
Za po detalni informaciii 075 266 206.

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

ad
Потврден огласувач
070343079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам