1 / 8
📺 📀 tv&dvd
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.07.2022 20:30

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tv plus dvd se prodava portable ne e koristeno opsto nov Cena 6000 den mozhna zamena so pojacalla,mikseta br. 070 888 395

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава / Можна е замена од:

Reklama5
Потврден огласувач
070888395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам